14. jun 2009
B20 Hei.. har lige købt en båd med en b20 i som slet ikk kunne holde sig i tomgang og trak af h til dårligt... skil karburatorene af og rens alle små huller, rør, dyser osv.. så køre den højst sansynligt som en drøm igen... evt kontrolere platiner og tændingstidspungt
8. dec 2007
halløj skipper hvis du finder ud af hvad det er for en båd, må du meget gerne fortælle mig det,
min ligner meget din, og jeg ved heller ikke, hvem producenten er ?
26. jun 2007
hvad vil i vide??? Tak for jeres interesse, men jeg ved ikke mere om den - hvis i vil give nogle spørgsmål, skal jeg gerne svare, hvis jeg kan. Jeg er ikke så hærdet i det her bådhaløj - det er kun andet år vi sejler og anden båd vi har.
X ??
apr 2007
Følger: 2 Følgere: 2 Både: 2 Emner: 3 Svar: 17
Hei.. har lige købt en båd med en b20 i som slet ikk kunne holde sig i tomgang og trak af h til dårligt... skil karburatorene af og rens alle små huller, rør, dyser osv.. så køre den højst sansynligt som en drøm igen... evt kontrolere platiner og tændingstidspungt
mvh Daniel
okt 2007
Følger: 16 Følgere: 16 Både: 2 Emner: 12 Svar: 610
hvis du finder ud af hvad det er for en båd, må du meget gerne fortælle mig det,
min ligner meget din, og jeg ved heller ikke, hvem producenten er ?
jun 2007
Følger: 1 Både: 1 Svar: 4
Tak for jeres interesse, men jeg ved ikke mere om den - hvis i vil give nogle spørgsmål, skal jeg gerne svare, hvis jeg kan. Jeg er ikke så hærdet i det her bådhaløj - det er kun andet år vi sejler og anden båd vi har.
jan 2006
Følger: 3 Følgere: 2 Både: 1 Emner: 7 Svar: 427
Velkommen på siden, men fat nu lige pennen og fortæl lidt mere om dit skiv!
maj 2007
Følger: 15 Følgere: 14 Både: 2 Emner: 27 Svar: 1.074
lidt mere tekst ville være rart